aliyahstar4534 aliyahstar4534
  • 17-10-2018
  • Mathematics
contestada

At the market, 8 apples cost $4, 4. How much do 9 apples cost?

Respuesta :

gloverfamily199
gloverfamily199 gloverfamily199
  • 20-10-2018

Answer: i need more information 8 apples cost $4, 4???????


Step-by-step explanation:


Answer Link

Otras preguntas

Hello there! Find the probability and please show your work! Thank you!
Which of these four names is not a forename of this Dutch princess? Alexia, Carolina, Juliana, Marcela?
Which is not true of animals? They eat dead or living organisms. They make their own food. They have coordinated movement. They develop a blastu
a coach is carrying 8 footballs. each football weighs 7/8 pounds. what is the total weight of the footballs in pounds?
If ABC congruent to TUV and TUV congruent to DEF which of the following statements must be true? A. /B congruent to /D B. TU congruent to EF C. /A congruent to
what was the result of japanese aggression during the 1930s
Describe the types of work the women in your family do everyday. Why is this work important to both your family and the community
Jean and Mark are going to fill a pool with 2 different sized hoses. Jean can fill the pool in 8 hours, while Mark can complete it in 12 hours. Their supervisor
Scout tells us that when Calpurnia stays overnight at the Finches’, she sleeps on a cot in the kitchen. Why do you think Harper Lee chose to include this detai
Who was the 10th presdident of the united states?