amieconley35 amieconley35
  • 20-01-2020
  • Mathematics
contestada


if a pound of barley cost $12 how many ounces can be bought for $6.30

Respuesta :

itsurmum
itsurmum itsurmum
  • 20-01-2020
7.70 isjsndndnjdjsksmms
Answer Link

Otras preguntas

What is the measure of each interior angle of a regular hexagon?
81,76,71,66,61,56,51 what is the rule
A number, n, is multiplied by -5/8. The product is -0.4. What is the value of n?
What is the longest running dramatic entertainment series of any genre on network tv?
Why was Winfield Scott’s victory in Mexico City in 1847 significant? A. His victory resulted in the capture of one of Mexico’s seaports. B. His victory ended th
Which expression can represent the difference of a number from four times three?
Which social issue is not addressed in the novel ? A) Racism and discrimination B) Prison reform C) Education D) Poverty
wht animals live in the swamp
What is a 10 letter word meaning evenness of mind or temper?
Why is it warmer in most of europe than in northern california even though both are on the east side of an ocean and europe is at higher latitude than californi