qb7kcbq728
qb7kcbq728
20-05-2021
Mathematics
contestada
Help me! The question is in the image
Respuesta :
potatobot201
potatobot201
20-05-2021
Water Unit Price: $1.50 Total for 2: $3
Apple Unit Price: $2 Total for 2: $4
Nuts Unit Price: $3 Total for 2: $6
Juice Unit Price: $1.33 Total for 2: $2.66
The total price for everything is $15.66
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 56+ )
Otras preguntas
Which dish is not Cuban? rice with black beans that are called Moors and Christians fast food from American restaurants meals from other Caribbean countries, su
A bakery makes donuts at the rate of 225 per hour. How long will it take the bakery to fill an order of 500 donuts?
On the second day of hospitalization a client is discussing with the nurse concerns about unhealthy family relationships. during the nurse–client interaction th
please help, I am really bad at algebra
The type of government that is ruled by one person is called a _____. dictatorship democracy monarchy socialistic
Please helps, I will give 15 points! BRAINLIEST!!! Which answer best expresses some of the issues related to the court system that are listed in the Declaration
2. Which one advancement of the Second Agricultural Revolution do you think was the most significant and why?
Liz wants to buy a shirt for $25. How much will Liz's shirt cost in Springfield(4.1%) Round up to the nearest cent? Show your work
When digestive enzymes eat through part of the stomach lining, such as when Helicobacter pylori is present in large numbers, they cause ___________. enteric dys
What is the approximate length of the midsegment parallel to BC. the coordinates are B(-6,1) C(5,-1) ? please help