kenzidaisyd kenzidaisyd
  • 19-12-2016
  • Mathematics
contestada

Mariah bought 1 8/20 pounds of lunch meat for $3.36. how much would 2 15/20 pounds of lunch meat cost

Respuesta :

Stormpegacat
Stormpegacat Stormpegacat
  • 19-12-2016
I think it would be 23.52?
Answer Link
Аноним Аноним
  • 19-12-2016
23.52 will be the answer to your question :)
Answer Link

Otras preguntas

Art that communicates more information to the viewer than the sum of its parts is called an icon. O True O False
Rule double the last number number number than add 3 2. 7 17 _ _
How is the product of 2 and -5 shown on a number line? 4 3 7 2 -1 0 1 4 5 6 7 8 9 10 -10 -3 78 51 -2 -- 0 1 2 3 4 5 6 7 8 10 N --10-9-6--6-5-4-3 -2 -1 0 1 2 3 4
Se hace reaccionar integramente 1,2 L de acido sulfurico 0,5 M con combre metalico, de acuerdo con la reaccion: () + () + + () 2− → () 2+ + 2() + 2 Determinar l
what are the factors for the expression 6x^2+x-12?
Solve this questionWhat is 511+85​
Baruk Industries has no cash and a debt obligation of $36 million that is now due. The market value of​ Baruk's assets is $ 81$81 ​million, and the firm has no
A student solves the following equation and determines that the solution is −2. Is the student correct? Explain. 3/a + 2 − 6a/a2 − 4 = 1 /a − 2
50 points!!Why is UVA light considered a mutagen? -It penetrates the skin and can cause mutations.-It can be prevented by wearing a protective vest. -It produce
Ultimate Sportswear has $190,000 of 6% noncumulative, nonparticipating, preferred stock outstanding. Ultimate Sportswear also has $590,000 of common stock outst