mya691442
mya691442
20-11-2021
Mathematics
contestada
solve pls brainliest
Respuesta :
956610
956610
20-11-2021
Answer:
sorry, I cant help... i am not able to see the picture
Step-by-step explanation:
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 28+ )
Otras preguntas
rts. What does the graph show about the relationship between a product and its price? As the amount of a product goes up, the price goes up. As the amount of a
Graph the line represented by the equation.
The total cost C for p pounds of bologna if each pound cost $4.89. Write a function rule using C and p as variables
1. Describe and explain the trend in atomic radius as atomic number increases across a period from alkali metal to noble gas. answerpls
Jerry charges $15 for each lawn that he cuts. Depending homework and chores, he has time to cut at most 10 lawns a week. Jerry has determine his fixed cost to b
can anyone help me, please? Show all the steps: 11/12 - (-10) - 5/6
What is 1 2/3 times 4/5 in simplest form
Which of the following is usually an indicator of a "classical civilization"?
for some real number A, the graph of the line Y=(A+1)x+8 in the standard (x,y) coordinate plane passes through (2,6). What is the slope of this line?
A store is having a sale on chocolate chips and walnuts. For 3 pounds of chocolate chips and 5 pounds of walnuts, the total cost is $ 15 . For 12 pounds of