JewelH
JewelH JewelH
  • 19-01-2017
  • Mathematics
contestada

PLEASE HELP ME!!!!!!! WILL GIVE THANKS AND RATING!!!!!! PLEASEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!


Maria bought 1 2/5 pounds of lunch meat for $3.36.

How much would 2 3/4 pounds of lunch meat cost?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 20-01-2017
I want to say around close to $6.60
Answer Link

Otras preguntas

Which of these concepts represents the most encompassing aspect of our lives
the product of a number w and 73
How much of the garbage door is white?
Micah can do 75 push up in 3 minutes Edward Lowe can do 130 push-ups in 5 minutes are these rates equivalent
How does light become heat and what is the scientific name for heat? Also in a green house why can't the heat energy escape? Simplest Terms Please.
An atom has 25 protons 30 neutrons and 25 electrons what is the charge of the atom nucleus
Who was the 17th president of the United States ?
Which best explains the purpose of Robinson’s letter? to appeal to President Eisenhower for the termination of Governor Faubus from public office to bring the
Choose the correct right-hand side to make the equation an identity. cotx/secx=?
true or false a scientist opinion is a valid source of information to use in a scientific investigation?