the cost of 4 ice cream cones from the snack bar was $10.40. if each ice cream costs the same amount, which model correctly illustrates the relationship? check all that apply

Respuesta :

I hope this helps, good luck!
Ver imagen charlesdawson1210

Otras preguntas