beeghlzo25 beeghlzo25
  • 17-10-2022
  • Mathematics
contestada

Susan buys lotion for $2.33. She gives the clerk a $10 bill, three dimes, and three pennies. What was her change?

Respuesta :

Otras preguntas

Ramon buys 4 pounds of blackberries for $13.00. What is the price per pound, in dollars, Ramon pays for the blackberries?
I need help if anyone can do this.
An 8-kilogram bag of green peppers costs $24.56. What is the unit price? per kilogram
improper behavior of an authority figure
Find the inverse function of m(x) = 5x - 5
In what ways does Dr. King's legacy of civil rights activism, non-violence approach to social change and belief in a better America still impact our lives and o
Did u know that u can type by using grapes instant of using ur finger
How can you determine if a molecule is held together by covalent bonds?
Draw 9:10 on a clock
A gate made of painted iron is beginning to rest in areas where the paint has worn away why is the formation of rust considered a chemical change?