DarkfeaturedX
DarkfeaturedX DarkfeaturedX
  • 21-02-2017
  • Business
contestada

how do I persuade people to buy my chocolates?

Respuesta :

mortalis101
mortalis101 mortalis101
  • 21-02-2017
BE A NICE AND AMAZING GUY :D
Answer Link

Otras preguntas

Which situation could this expression represent? (4+6)×2 Sarah reads 4 pages in the morning and 6 pages at night for 2 days. What is the total number of pages t
if 7 notebooks $3.85,what is the unit price of the notebooks
What is one key difference between graphic novels and comic books? a. graphic novels contain only words. comic books contain only illustrations b. graphic nove
Sharon is buying candy. She buys 5 of each type on the menu. If she splits the price equally with four friends, how much do they each pay? Candy Menu Item Cost
Which statements best explain how globalization offers an advantage to businesses? Choose four answers. Businesses can take advantage of favorable laws to make
what type of line is this
.how do you feel about life
Would you please look at this question? ​
HELLLLLLPPPPPPPPPPPP
What caused the mass casualties (injuries/loss of life) experienced by all sides in World War I?