Abarrett8144 Abarrett8144
  • 17-10-2018
  • Mathematics
contestada

If 3 pieces of candy cost $2.10,how much for 1 piece

Respuesta :

dajayfamily08 dajayfamily08
  • 17-10-2018

Answer:

.70

Step-by-step explanation:


Answer Link
jenifergabriel800
jenifergabriel800 jenifergabriel800
  • 16-09-2020

Answer:

0.7

Step-by-step explanation:

Divide $2.10 and 3

Answer Link

Otras preguntas

Which of the following is not a characteristic shared by almost all animals? a. digestion of food internally b. the ability to fly c. the ability to move, at lea
Is 9/16 close to 0, 1/2, or 2
Which of the following statements is TRUE regarding SAT and ACT tests?A.You can take the SAT and the ACT as many times as you want until you get the score you w
145 300 610 1230 In the above sequence every term after the first is formed by multiplying by x and then adding y, where x and y are positive integers. What is
what is wrong with this sentence anita dont know how to play the star spangled banner yet
why do castles have flags?
What are the decomposers of a Desert biome or an example of a food chain for a Desert biome?
Solve by Substitutiony= -3/2x -4y= -1/2x =1
How many fractions are equivalent to 4/5 Explain
how did the english take over canada