heyitzlilly heyitzlilly
  • 17-12-2018
  • Mathematics
contestada

plz help idk how u solve this

plz help idk how u solve this class=

Respuesta :

FlyGirlNicky FlyGirlNicky
  • 17-12-2018

Answer:


Step-by-step explanation:

$37.99/2 = $18.99 for one bag.

$18.99* 5 = $94.95

Answer Link

Otras preguntas

what is 10 less than x
18. The orbits of planets being elliptical was one the planetary laws developed by
what is a chronogram?
can you tell me what Is Verbosity?
what is another way to write 11/5 ths
What are the three most important reasons humans have not done a very good job in looking after the environment.
Machine X makes 300 boxes in 3 mins and machine Y makes 300 boxes in 2 mins. With both machines working, how long will it take to make 300 boxes?
describe in your own words what is an old flame?
How to do 4.1 as a mixed number in simplest form?
True or False: The origin would be included in the solution set for the inequality: y < 2x - 5