jeniscool
jeniscool jeniscool
  • 21-10-2019
  • Mathematics
contestada

How to do this???? Pls help

How to do this Pls help class=

Respuesta :

tumblrtrash
tumblrtrash tumblrtrash
  • 21-10-2019

Answer:

$10.40

Step-by-step explanation:

64rolls/8 rolls per bag = 8 bags

$1.30 per bag × 8 bags = $10.40

Answer Link

Otras preguntas

PLEASE HELP ME AND I WILL GIVE BRAINLIEST ANSWER! A function is represented by the graph. (IN PHOTO) The y-intercept of the function​ ​ y=3x+2y=3x+2 ​ ​​is(Grea
A beaker with water and marbles is
The igneous activity in yellowstone national park is associated with what tectonic setting?
is when the main stem grows more strongly than branches.
what is the gcf of 12 35 15
Define the issue in terms of teen driving
Take a deep breath. Where does that air you breath in go? It goes into your lungs, but that's not the end! Your circulatory system helps to move the oxygen to a
Define the term tactility.
Simple question! Thank you for the help so far! :D
How does the rate of cooling affect the size of mineral grains??