charlotteavery200 charlotteavery200
  • 20-11-2019
  • Mathematics
contestada

if the cost of those white tiles are $ 3.50 what is the unit cost per white

Respuesta :

jkhutmn jkhutmn
  • 20-11-2019

Answer:

how many tiles are "those" bc you cant figure it out without that info sorry.

Step-by-step explanation: y

Answer Link

Otras preguntas

Henry is also eating a pizza he ate 7/8 of a whole pizza that had 12 pieces how many pieces did he eat?
What is 5 x 70= 5 x ____ tens = _____ tens = ____
_____ are types of changes that occur when text has been omitted from a document and must be inserted later.
Merchantilist theories cause European nations to abandon their overseas colonies?
What were the effects of Belgium rule of the Congo Free State on the indigenous people?
What is the value of (-3.25)(-1.56)
What are some examples of inherited traits and acquired traits that could contribute to basketball skills?
Where does Marty sleep in the book shiloh
How did the nations of Southeast Asia gain independence? A. They were always independent nations B. After WWII nationalist groups demanded independence C. As
What was the goal of the crusades?