ryanmaster247 ryanmaster247
  • 21-02-2020
  • Mathematics
contestada

What is the answer to this

What is the answer to this class=

Respuesta :

marleneellington marleneellington
  • 23-02-2020

Answer:

No each price is different

Step-by-step explanation:

4/20 gives you $5 a piece

6/37.50 gives you $6.25 per wand

10/65 gives you 6.50 per wand

Answer Link

Otras preguntas

Describe the skills or attributes you believe are necessary to be outstanding when working in student support services.
what literary is used in this sentence heaven knows how to put a proper price on its goods A personificaton B assonance C simile D repitition
For the function f(t)+Pe^rt, if P = 8 and r = 0.08, then what is the value of f(8) to the nearest tenth?
Read the passage. Margaret, are you grieving Over Goldengrove unleaving? Which best interprets how Hopkins' use of the underlined imagery creates meaning in
The temperature of a sample of water changes from 10°C to 20°C when the sample absorbs 418 joules of heat. What is the mass of the sample
Which month was named after Julius Caesar? a. July c. June b. January d. August
Which revision of the third sentence follows the style guide and best retains the clarity of the original? We conducted a survey of notaries public in the immed
The Germans disliked the Versailles Treaty because
Which injury would likely cause the body to permanently lose the ability to perform simple reflexes
A speaker can invoke concepts or ideas that the audience is already familiar with by including _____ in a speech.