mrtacomanftw69 mrtacomanftw69
  • 19-05-2020
  • Mathematics
contestada

What is the cost of each stick of butter if 1lb is 4 sticks?

Respuesta :

AlexanderC2333 AlexanderC2333
  • 19-05-2020

Answer: Too little information

We need to know how much the butter costs per pound.

Answer Link

Otras preguntas

Which scientist showed that plants use red and blue light in photosynthesis?
Brainly for correct -- step by step answer
What is the difference between affect and effect??
The letter explains the treatment of prisoners of war. Of 3.6 million prisoners of war, only several hundred thousand are still able to work fully. A large part
can someone help me!!!​
What is the range for this set of data? 7, 15, 12
why did events at Harpers Ferry worsen tensions between the North and the South A. John Brown's attack on Harpers Ferry increase the fight over slavery B. John
Which composer wrote 41 symphonies?
what was he job of the committees of correspondence
Read the excerpt from Julius Caesar, act 2, scene 1. Which summary of the passage is the best?