queenlymimi
queenlymimi queenlymimi
  • 18-09-2020
  • Mathematics
contestada

if 3 3/4 lb cost 20.25 how much would 1 lb of candy cost

Respuesta :

anniechavarria
anniechavarria anniechavarria
  • 18-09-2020

Answer

ask your mom or dad jk its $5.40

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Which sentence is punctuated properly? My favorite teacher Dr. Shelby, is retiring at the end of the year.
What is the difference between the teenagers reaction to Sweden to teenagers in the united state
which groups are part of the executive branch and advise the president
14. If EF bisects CD, CG = 5x - 1, GD = 7x - 13, EF = 6x - 4, and GF = 13, find EG. 3. EF = 6-a. and Cr -13, cihad ES
54:0 What best explains the why Greek ideas in science and math spread across the Mediterranean? After defeating Athens, the Spartans embraced Greek knowledge a
Name 1 thing you do regularly that involves math.
Which region of the colon is highlighted? a) descending b) sigmoid c) ascending d) transverse
You find a micrometer (a tool used to measure objects to the nearest 0.001 mm) that has been badly bent. How would it compare to a new, high-quality meterstick
A charged particle is projected with its initial velocity parallel to a uniform magnetic field. What is the resulting path
where would information on the chemical and physical properties of a specific chemical be located in a laboratory or in the workplace?