emypressthomas1 emypressthomas1
  • 20-10-2020
  • Mathematics
contestada

A store has 2 packs of paper for $3.52. How much would it cost if you were to buy 4 packs of paper

Respuesta :

maxsheakoski
maxsheakoski maxsheakoski
  • 20-10-2020

Answer:

7.04?

Just multiply 3.52 by two...

Answer Link

Otras preguntas

the pillars of the emperor asoka of the mauryan empire and the code of hammurabi or babylon are most simliar to the 1.) ziggurats of sumeria 2.) map project
It takes 2 bags of feed for each turkey every week.How many bags of feed do i need to fees 2 turkeys for a month?
is 1200 millimeters greater than 12 meters
Roger walked to 1/2 kilometer from his home to the park. Then he walked 200 meters in the park, and walked home. How far did he walk in meters?
Please can someone help me?
Balance P4O10+3H2O to 2H3PO4
what was the name given to the government practice of borrowing money to spend more than is collected in taxes
If the Chief Justice of the Supreme Court is part of the majority, he or she gets to write the
What is bigger 7/8 or 0.78
I am a canal that allows passage from the pacific to the Caribbean Sea. I am almost on the souther tip of North America. What canal I'm I