Seudónimo Seudónimo
  • 20-11-2020
  • Mathematics
contestada

If 6 bagels cost $3.00 how much is the cost of 9 bagels?

Respuesta :

wet0067
wet0067 wet0067
  • 20-11-2020

Answer:

4.50

Step-by-step explanation:

Answer Link
icorvea0630
icorvea0630 icorvea0630
  • 20-11-2020

Answer:

$4.50.

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Which of the following statements about matter is true? matter is always solid. matter is always visible. matther has mass and takes up space. matther must have
In Virginia, colonists who could pay their way across the Atlantic were granted 50 acres of land to lease for a modest rental fee. The term for such an arrangem
luis writes a five page report with 250 words per page. how many words are in the report
Miles has a square garden in his backyard. He decides to decrease the size of the garden by 1 foot on each side in order to make a gravel border. After he compl
quadratic equation by factoring 6s²+18s=0
What purpose do the obelisk of senusret and other obelisk serve
Why was having a written constitution so important to Americans?
______________ is governed by a sultan, or the supreme ruler of a Muslim country. Brunei Timor-Leste The Philippines Malaysia
______________ is governed by a sultan, or the supreme ruler of a Muslim country. Brunei Timor-Leste The Philippines Malaysia
Which form of the word specific would be best used in the sentence below? Instructions for creating something this complicated require a high degree of ________