mherre6303
mherre6303 mherre6303
  • 17-12-2020
  • Mathematics
contestada

whoever answeres this question will get brainly

whoever answeres this question will get brainly class=

Respuesta :

crackerhead325
crackerhead325 crackerhead325
  • 17-12-2020

Answer:

the answer might be the 3 option if not then 1

Step-by-step explanation:

hope this helps and tell me if im wrong:)

Answer Link

Otras preguntas

what is -1/2+-3/5 pleassssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssse answer
Vibrations created from pulse weave (oscillation) are the source of the aneroid blood pressure reading true or false
the_____ developed an alphabet that was used by other civilizations
For v = − 3 ( r − 3 ) when r = − 1 , what does v equal?
It costs $4.69 for 3 pounds of chicken. What is the unit price?
The length of a rectangle is twice its breadth. If its length is decreased by 4 cm and breadth is increased by 1 cm, the area of the rectangle is increased by 1
An engineering drawing shows the: (A) dimensions, tolerances, cost, and sales or use volume of a component.(B) dimensions, tolerances, materials, and finishes o
First or second declension? Donum
How does giving a list of what the store used to sell help readers to see that the town and its people have meaning? "Or horehound candy," Miss Ginny said. "Or
Taylor is a teacher at a public school in a large city. She wants to assign her students a homework assignment that requires them to do research on the Internet