aubreemoore94 aubreemoore94
  • 17-02-2021
  • Mathematics
contestada

9 points
7) What is the Unit Rate? $12.84 for 4 cookies. *
O $3.21
O $4.20
O $5.19
O $2.50

Respuesta :

rorycampbell0721
rorycampbell0721 rorycampbell0721
  • 17-02-2021

Answer:

$3.21

Step-by-step explanation:

Please let me know if you want me to write an explanation for my answer :)

Answer Link

Otras preguntas

How would you expect cesium, Cs, to react with water? explaining your reasoning.
The difference of F and 5 times G is the same as 25 minus f
What is the complete subject of this sentence? Harley led the pack when she ran the 3,000 meter run.
A molecule of sugar being broken apart to release energy would be an example of
can someone please help?
how did the civil war change the economy and society in the north and south?
Select the best answer for the question 0. Which one of the following words or phrases may be a clue that a sontence is inferring cause and effect? A. Before B.
Can someone help me with this question? please​
plz with steps plzzzzzz
Part A: Which Statement best describes the main theme of the story?