Seudónimo Seudónimo
  • 19-02-2021
  • Mathematics
contestada

please help I am not sure what the answer is

please help I am not sure what the answer is class=

Respuesta :

nenensje nenensje
  • 19-02-2021
The answer is c hope this helps
Answer Link
user980
user980 user980
  • 19-02-2021
Hello
The correct answer is c.
I think
Answer Link

Otras preguntas

Bob puts a glass of water in the freezer and records the temperature every 15 minutes. The results are displayed in the table below. If this pattern continues,
Item 20 You pay $4.35 for 0.75 pound of American cheese. You buy 2.5 pounds of Swiss cheese for $7.98 per pound. a. How much less does American cheese cost per
Question 14 When a products selling price and variable expenses both decrease by 7% (assuming no change to fixed expenses)- what would be the effect on the CM p
You have 1.5 pounds of egg whites You need 8 ounces to make one serving of consommé How many servings can you make?
2. 1 stuffed peppers cost $30. What will 35 stuffed peppers cost?
Please solve what is the slope of the line???​
Problem 10 / (Second Session 2006)To buy two copybooks and one pen we must pay 2750 L. L, and to buy four copybooks and three pens we mustpay 7750 L. L. The pre
Question is attached above.​
Why are all public service agencies required to use accounting standards for government?
Gordon types 2,772 words in 42 minutes. Find the unit rate.