LaneyCakes
LaneyCakes LaneyCakes
  • 20-04-2021
  • Mathematics
contestada

Help!!! 30pts for whoever answers!! Please helpppp.

Help 30pts for whoever answers Please helpppp class=

Respuesta :

PerfectFox
PerfectFox PerfectFox
  • 20-04-2021

Answer:

i am srry i dont know but maybe u can multiply the cost per day by cost per mile then subtract or divide

by 2

Answer Link
luvvsoph
luvvsoph luvvsoph
  • 20-04-2021
a simple way to do this is to keep on adding the cost per mile the same time you add the cost per day for both until you get the same number hope this helps!<3
Answer Link

Otras preguntas

Only the most significant items uncovered during an excavation must be dated. True or false
122,302.61 - what equals 51.50
In the classical view of the atom, Bohr pictured electrons orbiting the positively charged nucleus similar to how the planets orbit the Sun. While this picture
Question 1 with 1 blank¿Son suyas las gafas? (de usted) Question 2 with 1 blank¿Es suyo el estéreo? (de Joaquín) Question 3 with 1 blank¿Es suya la impresora? (
What is -3/4 + 3/8? Thanks.
What is an issue in environment that is important to you ?​
Would the word charm come before or after the word account in the dictionary? before after
Can someone help me with the please
What are some factors in a childhood education setting that might discourage a professional from reporting suspected maltreatment?
Bob can paint a fence in 7 hours, and working with Jen the two of them painted a fence in 4 hours. How long wouldit have taken Jen to paint the fence alone ?