ynkmj ynkmj
  • 16-06-2021
  • Biology
contestada

help me with this one pls

help me with this one pls class=

Respuesta :

hboiitt
hboiitt hboiitt
  • 16-06-2021

Answer:

i think its the first one sorry if its wrong

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

9. Samantha had $30 to spend on five pens. After buying them he had $4.75. How much did each pen cost? WILL GIVE BRAINLIEST AND MEED WORK DONE​
HELP Please with this question please NO LINKs OR I WILL REPORT YOU PLEASE GIVE EXPLANATION
One-sixth of the smallest of three consecutive even integers is three less than one-tenth the sum of the other even integers. Find the integers. this #49 with w
How many grams are in 2 pounds? 1 pound = 0.45kg
m∠RSU = (7x + 3)° and m∠UST = (11x − 21)°. If ∠RSU and ∠UST are complementary, what is the measure of each angle?
How have the Balkan Mountains affected the cultures that live there?
Please help I’ll give brainly !! FAST THANK YOUUUU
Which choice would be considered a nation?
Physical training that includes short intense burst of activities such as a Sprint is called what training
What was the final blow to Benedict Arnold's pride?​