katiemvj
katiemvj katiemvj
  • 19-03-2022
  • Mathematics
contestada

(i will give u 10 extra points if you help) Thanks :)))

i will give u 10 extra points if you help Thanks class=

Respuesta :

CharlieTheChamp
CharlieTheChamp CharlieTheChamp
  • 19-03-2022

Answer:

D

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Please answer quickly! I don't have the time to solve this for my cousin that's in 7th grade, so if you guys could help that would be great! You swam at a rate
Who was the United States representative in 1972
Is it true a sound reasoning will always have a conclusion
How does measuring air temperature help people understand the weather?
The Oregon forest uses clearcutting to supply us with timber, a renewable resource we use to make lumber and paper. There are many benefits(pros) to utilizing
Jorge records hours each day on a time sheet.Last week when he was ill,his time sheet was incomplete.If Jorge worked a total of 30.5 hours last week,how many ho
Brand a is sold in 3 lb packages for $5.75. Brand b is sold in 33 Ounces packages for $2.64.which package has a smaller cost per ounces?
Please can someone help me translate the text to English thanks
please explain the term standing in constitutional laws
The length of an object in feet is equal to 3 times its length in yards. The length of a water slide is 48 feet. Write and solve a multiplication equation to fi