mmmmvvvvldddzzz
mmmmvvvvldddzzz mmmmvvvvldddzzz
  • 20-07-2022
  • Mathematics
contestada

i don’t know this answer help pls

i dont know this answer help pls class=

Respuesta :

ahmet20400
ahmet20400 ahmet20400
  • 20-07-2022

Answer:

c

Step-by-step explanation:

Starting price is $5.50. And for every mile it costs $1.50.

Answer Link

Otras preguntas

how can conribute natural resource management with development​
What is the result of multiplying (2.5 × 1010) × (2.0 × 10-7)? A. 5.0 × 103 B. 5.0 × 10-3 C. 5.0 × 1017 D. 5.0 × 10-17
Write the point-slope form of the line passing through (2, -12) and parallel to y=3x.
What is credit union
Which of the following words provides a comparison to the word "equal"? uneven unbalanced uniform irregular SUBMIT ANSWER ASK FOR HELP O Type here to search
What is purpose of Daly's sixteen
Please help me. I don’t understand this
Why are small quantities of chlorofluorocarbons so harmful to the ozone layer? a. The chlorofluorocarbons act like ultraviolet radiation causing large amount of
Which is the correct first step in finding the area of the base of a cylinder with a volume of 26x cubic meters and a height of 6.5 meters? v=bh 6.5=b(26x) v=bh
50 POINTS PLZ HURRY!!! explain how this quote "Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life." - Confucius is consistent with the b