Seudónimo
Seudónimo
20-12-2017
Mathematics
contestada
Last one!! Thanks everybody!!
Respuesta :
Lightwalker
Lightwalker
20-12-2017
I hope this helps you and the picture is clear enough for you to see
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 56+ )
Otras preguntas
i dont get this pls help
HELP PLZ I WILL GIVE BRAINLIEST! Cherries cost $4/lb. Grapes cost $2.50/ lb. You can spend no more than $15 on fruit and you need at least 4lb in all. Write a s
Given the equation 2X +4/3 Y equals one and Y -9/13 x=9 by what Vector would you multiply the first equation so that combining the two equations would elimina
Explain the advantages and disadvantages of watching a video compared to reading about the same topic. which format do you prefer and why?
x intercept=-3 y intercept =4
what is the area of the pentagon shown? a.150cm^2b.100 cm^2c. 80cm^2d.120cm^2
simplify the expression 4u/ 25u
Find the angle between u = i+sqr of 7j and v = -i+9j. Round to the nearest tenth of a degree.
Need help with this!!
State whether the triangles are similar. If so, write a similarity statement and the postulate or theorem you used.