kylerrettler
kylerrettler kylerrettler
  • 17-04-2018
  • Mathematics
contestada

Ned can buy 12 juice boxes for $4.80 at that price, how many juice boxes can he buy for $24

Respuesta :

AdisynJo
AdisynJo AdisynJo
  • 17-04-2018
I’m pretty sure it’s 60 juice boxes...
Answer Link

Otras preguntas

You are a salesperson for acme toys. Every day you earn $30 plus two ninths of your sales. What dollar amount of sales do you need today to earn $100?
The sum of two consecutive odd integers is 248. Find the two integers
out of 45 times at bat, raul got 19 hits, find rauls batting average as a decimal rounded to the nearest thousandth
How do u solve 2x-1=x+11
there are three numbers a,b,and c, where a >b and b> c. Describe the positions of the numbers on a number line
how do you solve the equation 8-5w= -37
16³-16×3-(9+6×3) simplify
what is the number 21 a prime or composite
What is 509+30987651265
what body of water separates the U.S from cuba?