Dum66 Dum66
  • 20-08-2018
  • Mathematics
contestada

mike works T cheesecake king. he earns $11 per hour as a busboy.

Respuesta :

saraconnor1105 saraconnor1105
  • 20-08-2018

If Mike works T hours and you're trying to find how much money he makes try 11t

Answer Link

Otras preguntas

The table below represents a function. Which of the following equations could be its function rule?
The first three terms of a sequence are given. Round to the nearest thousandth (if necessary). 15, 30,60,... Find the 6th term.
is 250% of 41 less than 100, greater than 100 but less than 150, or greater than 150?
Asha is hungry. She eats her parents. The cops find out, and arrest her. She eats about 5 of her 10 co-prisoners. Half were male. How many were female?
The first person to speak in my group is
Help please this is due in 10 minutes pleaseee I will mark you brainliest
Gabriel is going to invest in an account paying an interest rate of 2.8% compounded continuously. How much would Gabriel need to invest, to the nearest cent, fo
janet buys 12 pencils for $1.49. what is the cost per pencil?
Evaluate, If z = 6 3+4z
A dozen of oranges costs P288.50. About how much is the cost of 5.75 dozen?A.$2,800B.$1,900C.$1,800D.$900​