Seudónimo Seudónimo
  • 21-02-2020
  • Mathematics
contestada

I have 8 pieces of bacon, the cost per unit is $0.35 , what is the total cost?

Respuesta :

jstin jstin
  • 21-02-2020

Answer:

$2.80

Step-by-step explanation:

8x0.35=$2.80

Answer Link

Otras preguntas

Particles are arranged in a crystal structure in a sample of: a) H2 (g) b) Br2 (L) c) Ar (g) d) Ag (s)
how do I simplify -4c+7-2k+5c+6k+c-3+c
how many ribs in a human body
Graph the equation y=2x minus 1
Balence K2MnO4(aq) +Cl2(g) ------> KMnO4(s) + KCl(aq)
science; a=vf-vi/t what is the weight of a 980kg object on earth
Write a polynomial function in standard form with the given zeroes X=-5,-5,1
What is 47/45 in simplest form. I feel so stupid
which statement is true of x chromosome?
80 is what percent of 320